Arama Sepet 0 ürün

Seramik Markaları arasında yer alan Çannakkale Seramik ana Kale markası altında toplanmıştır. Bir evin dekorasyonu için herşei, Kale'de bulabilirsin. Bu Marka ve ürünler ;
Seramik

Çanakkale Seramik ( yer karoları ve duvar fayansları)

Kalebodur (yer kalebodurları, karoları , dış mekan karoları, dış cephe ürünleri, havuz tutamakları ve karoları)

Kale Banyo ( vitrifiye, banyo dolapları, akrilik ürünler, kabinler, banyo aksesuarları)

Kale parke
Kale mutfak
Kalekim ( seramik yapıştırıcıları, izolasyon ürünleri, derz dolgular, yapı kimyasları , montolama ürünleri)
Mavi Kale Dış Cephe Kaplamaları )
Sinterflex
Engin Yapı olarak Kale grubunun Muhasır Bayisi olarak hizmet vermekteyiz.
Kale Grubu Hakkında
1957 yılında Çanakkale Seramik Fabrikaları A.Ş. ile temelleri atılan Kale Grubu, Türkiye'de seramik sektörünün kuruluşuna öncülük etmiş, bu alandaki yatırımları ile bir dünya devi haline gelmiştir. Zaman içerisinde makine ve parça imalatı, savunma, kimya, elektrik malzemeleri, enerji, bilişim, nakliye, turizm ve gıda sektörlerinde yatırımlar yaparak büyüyen Kale Grubu, bugün her biri kendi alanlarında lider 17 şirkete sahip, Çanakkale başta olmak üzere Türkiye'nin çeşitli lokasyonları ile İtalya ve Rusya'da fabrika ve marka yatırımları olan, beş bini aşkın çalışanı ile faaliyet gösteren Türkiye'nin önemli sanayi kuruluşlarından biridir. Kale Grubu bugün Avrupa'nın 3., dünyanın 12. en büyük seramik karo üreticisi, Yapı Kimyasalları sektöründe üretim ve satış kapasitesi olarak Türkiye ve bölgesinin 1., Avrupa'da ise 5. şirketi durumundadır. Ayrıca %100 özel sermayeli bir Türk şirketi olarak havacılık ve savunma konusunda uluslararası alanda itibar kazanmış bir yapıya sahiptir. 100 ülkede, 400'ü aşkın noktada Kale markalı ürünler tüketicilerle buluşmaktadır.
Kale Grubu, yarım asırdan bu yana sanayici kimliği ile topluma hizmet ederken kurucusu İbrahim Bodur'un ilke ve görüşleri doğrultusunda, başta eğitim ve sağlık olmak üzere kültür, sanat, bilim ve spor konularında topluma her zaman katkıda bulunmuş, bu katkılarını düzenli hale getirmek üzere Dr. İbrahim Bodur Kaleseramik Eğitim Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı'nı kurmuştur.

Whatsapp